Alfa kurss 2022

Alfa kurss - website.jpg

Par Alfa kursu

Pasaulē, kas pilna pārbaudījumu, daudzi turpina apšaubīt dzīvi un ilgojas pēc cerības, jēgas un mērķa. Alfa ir vieta, kur atklāt Dieva mīlestību pret sevi un vieta, kur vienkāršā un nepiespiestā atmosfērā iepazīties ar kristietības pamatiem. Uz Alfu aicināts ikviens, kas vēlas uzzināt par kristīgo ticību, kas meklē, vēlas iedziļināties vai pieaugt savā ticībā.

Misijas draudzes Alfa 2022 notiks no 2022. gada 23. janvāra līdz 10. aprīlim Misijas draudzes telpās, Gaujas iela 27c, Ādaži. Tās būs 12 svētdienas no 17.00 līdz 19.00, kā arī viena nedēļas nogale (norises laiki tiks precizēti).

Katrā tikšanās reizē būs vakariņas, notiks video lekcija par konkrētu tēmu un diskusija mazajās grupās par dzirdēto.

• 23. janvāris  - Alfas ievada vakars

• 30. janvāris - Kas ir Jēzus?

• 6. februāris - Kāpēc Jēzus mira?

• 13. februāris - Kā es varu būt pārliecināts par savu ticību?

• 20. februāris - Kāpēc un kā man lūgt?

• 27. februāris  - Kāpēc un kā man lasīt Bībeli?

• 6. marts - Kā Dievs mūs vada?

• 11. – 12. marts (Alfas nedēļas nogale) – Kas ir Svētais Gars?, Ko dara Svētais Gars?, Kā es varu tapt Svētā Gara piepildīts?, Kā vislabāk izmantot turpmāko dzīvi?

• 13. marts - Kā es varu pretoties ļaunumam?

• 20. marts - Kāpēc un kā man stāstīt citiem?

• 27. marts - Vai Dievs arī mūsdienās dziedina?

• 3. aprīlis - Kam man Baznīca?

• 10. aprīlis - Alfas svinīgās noslēguma vakariņas

Dalība Alfā ir bez maksas ar iespēju ziedot.

Pieteikšanās – ej.uz/MisijasdraudzesALFA2022