Kādēļ es dzīvoju virs zemes?

Šis ir labs jautājums, īpaši šajos neparedzamajos laikos. Bet katrā krīzē ir iespējas, un mūsu lūgšana ir, lai mēs šogad ne tikai izdzīvotu, bet arī plauktu, izmantojot šo iespēju augt gan kā individuāliem, gan cilvēkiem, kā draudze un kā sabiedrība.

Svētdien, 4. oktobrī, kopā ar daudzām citām draudzēm Latvijā, mēs sāksim sešu nedēju ilgu kursu caur Rika Vorena populāro grāmatu «Mērķtiecīga dzīve». Ir pārdotas 50 miljoni eksemplāru šīs grāmatas, vairāk nekā 85 valodās. Šī grāmata ir ietekmējusi gan kristiešu, gan nekristiešu dzīves.

Šo sešu nedēļu laikā mēs runāsim par dzīves pamata jautājumiem caur:

1. Svētrunām – katru svētdienas rītu mums būs sprediķis par nedēļas tēmu.

2. Lasīšanu – katru dienu būs īss lasījums no grāmatas «Mērķtiecīga dzīve» un Bībeles.

3. Diskusiju grupām – Reiz nedēļā mums būs mazas diskusiju grupas, kur varēsim dalīties savās domās un viedokļos no grāmatas.

Ja jūs vēlaties pievienoties mūsu kursam, tad jūs varat pieteikties šajā veidlapā.